нагороди

Грані якості 2021

15 липня 2021 року відбувся VII Всеукраїнський професійний конкурс серед пивоварень  України  «Грані якості 2021». На цьому конкурсі ТзОВ Земан отримало нагороду “За високу майстерність”

2021

На конкурсі “Грані якості 2021”  пиво ЗЕМАН Традиційне отримало нагороду “За високу якість пива”.  Традиційне – світле фільтроване пиво, Зварене в баварській стилістиці хелеса з кращого ячмінного солоду та українського тонкоароматичного хмелю Слав’янка.

Пиво ЗЕМАН Пивна Душа Преміум також було відзначене нагородою “За високу якість пива”. Це світлий лагер, з хлібною ароматикою, приємним смаком та легкою солодкуватістю

На XXIV Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних, слабоалкогольних і зброджених напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного пиво ЗЕМАН Преміум отримало золоту медаль “За високу якість пива”

Також на цьому конкурсі ТзОВ ЗЕМАН нагородили золотою медаллю “За високу якість пива ЗЕМАН Спеціальне Темне”. Пиво виготовлене з елітних сортів ячмінного та карамельного солоду, має чистий гармонійний смак з солодкими відтінками.

2020

16 липня 2020 року у Києві відбувся VI Всеукраїнський професійний конкурс серед пивних підприємств галузі «Грані якості – 2020». Пивоварню Земан нагородили, як найуспішнішого деб’ютанта конкурсу.

 

Пиво ЗЕМАН Старий Лучеськ отримало золоту медаль “За високу якість пива”. Цей сорт створили на честь чеха Вацлава Земана, який заснував пивоварню 1888 році. Це світле, насичене пиво лагерного типу, зварене за чеською рецептурою.

Пиво ЗЕМАН Спеціальне Темне отримало срібну медаль “За високу якість пива”. Спеціальне Темне виготовлене з елітних сортів ячмінного та карамельного солоду, має чистий гармонійний смак з солодкими і карамельними відтінками

На XXIІІ Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних, слабоалкогольних і зброджених напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного пиво ЗЕМАН Доппельбок отримало золоту медаль “За високу якість пива”
Також на цьому конкурсі ТзОВ ЗЕМАН нагородили срібною медаллю “За високу якість пива ЗЕМАН Традиційне”. Пиво зварене за найкращими традиціями пивоваріння, з використанням високоякісного ячмінного солоду.

2019

Луцьке ТзОВ ЗЕМАН нагородили срібною медаллю “За високу якість пива Beschneiden”. Напівтемне пиво, зварене з ячмінного та карамельного солоду, продовжує приємно дивувати шанувальників пінного напою.

Також на XXII Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв мінеральних та питних вод, солоду пивоварного ТзОВ ЗЕМАН отримало нагороду “За високу якість пива Пшеничне”.

На цьому ж конкурсі нагородили пиво Старий Лучеськ. Улюблений сорт багатьох поціновувачів пінного напою отримав срібну медаль “За якість пива”

2018

На XXI Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв мінеральних та питних вод, солоду пивоварного ТзОВ ЗЕМАН отримало бронзову медаль “За високу якість світлого пива Доппельбок”

Пиво ЗЕМАН Жигулівське теж нагородили бронзовою медаллю “За високу якість пива”. Світле пиво, виготовлене лише з природніх компонентів, без додавання консервантів та стабілізаторів, зберігає «живий» смак напою.

Товариство з обмеженою відповідальність ЗЕМАН отримало бронзову медаль “За високу якість світлого пива ЗЕМАН Традиційне”